Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 XIII
Level 1
Jděte za zachranářkou a postupně si budete vzpomínat na to, co se stalo. Nyní se ocitnete v budově, za chvíli někdo prostřílí zachranářku a bude jako cedník. Jděte do zadní místnosti, vrhacím nožem sejměte chlápka a vezmete mu pistoli. Nyní jděte dopředu. Sejměte chlápka, který po vás střílí, otevřete dveře a zdrhejte pryč. Půjdou po vás, takže musíte běžet a střílet nepřátele. Musíte se dostat k autu, od chlápka, co tam je, sebrat klíče a nastoupit do auta (ze správné strany).

Level 2
Jste v bance, jděte k pokladnímu a začněte s ním kecat, dáte mu klíč a on vás odvede do sejfu banky. Jděte až do zadu a otevřete přihrádku. Je v něm bomba, tak se potom, co vezmete kufřík stáhněte co nejdál. Až vybuchne, jděte dírou co udělal výbuch. Na konci cesty je strážník, tak ho omračte. Pokračujte dál až do místnosti, kde je za sklem chlápek s policajtem. Počkejte až půjde otevřít dveře a tam ho omračte. Pokračujte do místnosti a dál dveřmi. Dokud se opět nevrátíte do hlavní haly. Tam budete svědky přestřelky mezi strážníkem a nějakým chlápkem, těch tam bude hodně. Utíkejte dál dveřmi na žebřík, kde vás chytne FBI.

Level 3
Nyní se musíte dostat pryč od FBI. Až budete svobodný vezměte nohy na ramena a pryč. Musíte se dostat z budovy, přičemž po vás půjde jak policie, tak vaši nepřátele. Až se dostanete dírou do druhého domu, zdrhejte pryč.

Level 4
Jděte za Jonesovou dá vám naviják (ten vám bude hodně užitečný, polezete s ním na hodně míst), použijte ho na hák nad vámi. Tam od ní dostanete sniperku, odstřelte odstřelovače na druhé straně. Až shodí stožár použijte na něj naviják a spusťte se dolů. Jděte do budovy prostřílejte se až na venkovní schodiště. Jděte po něm až nahoru, kde přeskočte přes zřícenou část schodiště. Počkejte než vám dveře otevře Jonesová. Jděte dál až na střechu, kde odstřelte na protější střeše chlápky, pak už pouze přeskočte na druhou stranu.

Level 5
Jste v zamrzlé oblasti. Jděte kaňonem dál až dojdete k několika vojákům. Hezky je zabijte a pokračujte stejně až k mostu. Ten je ale zasunutý a tak musíte nejdříve spustit proud. Vypínač je v budově nalevo. Je tam dost vojáků, tak je pozabíjejte, vypínač je v druhém patře. Až to budete mít, jděte ven do budky a zmáčkněte tlačítko. Přejděte přes most vyskočte po bednách na střech budovy. Použijte naviják a vytáhněte se nahoru. Jděte k šachtě a pak další šachtou dolů.

Level 6
Problémem mise je, že nesmíte spustit poplach, což není zas tak lehké. Jděte k první budově, po cestě zlikvidujte vojáky. Otevřete si dveře a zabijte vojáky uvnitř. Zničte generátor a jděte k těm velkým vratům, v budce zničte druhý generátor. Jděte ke zdi a otevřete si dveře do tábora. Je tam pár vojáků, kteří hned, jak vás uvidí spustí poplach. Postupně je zabíjejte. Nalevo od dveří je budka a vněm třetí generátor, ten taky zničte. V zadní části tábora, je pak budova a v ní je čtvrtý generátor a vojáci. Zničte i tento generátor a vraťte se ven k cisterně.
Nalevo je zeď a za ní žebřík, vylezte po něm nahoru a jděte až na konec uličky. Použijte naviják na stožár, aby jste se dostali dolů.

Level 7
Odposlechněte rozhovor a až oba odejdou vlezte dovnitř. Vyjeďte výtahem do dalšího patra, vyčistěte ho a vlezte do ventilační šachty. Až budete úplně nahoře, v šachtě s elektrickým proudem, použijte naviják a shoupněte se dolu, ale pozor musíte to dobře načasovat. Dole pozabíjejte stráž a vezměte si kartu. Otevřete s ní dveře a jděte dál. Vlezte do ventilační šachty a vylezte v celách. Promluvte s generálem a odemkněte mu. On pak přivolá stráže, teď už pouze zbývá, aby jste ho dostali ven.

Level 8
Pozabíjejte vojáky a jděte do stanice lanovky . Jděte vpravo do dveří, je tam na stole karta, s ní si otevřete budovu venku u náklaďáku. V té budově vezměte článek a jděte ho zapojit do budky, na střeše stanice lanovky. Až ho zapojíte přivolejte lanovku. Postřílejte po cestě k lanovce zbytek vojáků a pak jen nastupte do lanovky.

Level 9
Sniperkou zabijte vojáky u auta. Pak vylezte po žebříku a spusťte se dolů. Musíte doprovodit generála k vrtulníku. Po cestě potkáte hodně vojáků, tak si dejte pozor. Až budete u vrtulníku zasedněte za kulomet a pozabíjejte s ním vojáky, kteří po vás jdou.

Level 10
Jděte po cestě, narazíte na čtveřici lovců, zabijte je a pokračujte dál. Na molu zabijte další zmetky a jděte dál. Přejděte přes kry a připravte se na pěknou přestřelku. Obklíčí vás skupina lovců, ihned se jim schovejte a jednoho po druhém je zabijte. Jděte dál až dojdete k srubu.

Level 11
Postřílejte co se dá, zanedlouho doletí vrtulník, jeho posádku sejměte a čekejte. Zanedlouho se ozve výbuch, utíkejte zadem. Po nějaké době vás zavalí lavina.

Level 12
Počkejte až domluví doktor, stráže vás pak odvedou pryč. Pokud nepůjdete s nimi, tak vás domlátí k smrti. Až dojdete do místnosti se skřínkami, seberte lahve a omračte strážné. Vezměte jednomu z nich klíč a odemkněte si vzadu dveře. Vylezte po krabicích na větrací roury a jděte po nich až dozadu. Po cestě musíte přeskočit rouru. V jedné boční šachtě jsou vrhací nože, těmi zabijte strážného až vylezete ven. Vezměte pistoli a prostřílejte strážné na chodbě, kteří na vás čekali. Seberte jednomu z nich klíče a jděte dál. Za chvíli dojdete do kruhové místnosti. Utíkejte do bočních dveří, v jedné boční místnosti je sniperka a v druhé lékárnička. Zabijte stráže a projděte dál až k výtahu. Nahoře zabijte stráže a pokračujte do dveří vlevo. Projděte celami a pak prolezte do šachty a slezte do stoky.

Level 13
Jděte dál, až se dostanete do zamčeným dveřím, počkejte chvíli až vyjde z dveří strážník, zabijte ho a vezměte mu klíč. Odevřete si dveře, a dejte si pozor ať vás nevidí sestřička, jinak spustí poplach. Až se dostanete do pitevny pootvírejte šuplata a vylezte nahoru do větrací šachty. Až se dostanete do chodby s kabely spadne pod vámi podlaha. Nyní vás čeká bitka s doktorem. Až ho zabijete jděte do místnosti se sejfem. Vybaví se vám vzpomínka, pak otevřete sejf a vezměte si své věci. Otevřete dveře doktorce a nechejte ji ať vám otevře dveře, vezměte si ji jako rukojmí a projděte s ní až ven.

Level 14
Jděte za roh, použijte naviják a vyjeďte nahoru. Jděte dál kaňonem, podlezte pod skálou a přejeďte přes kaňon na kladce. Jděte dál přes kamenný ochoz a znovu přejeďte přes kaňon na kladce. Nyní vyčistěte oblast a pokračujte dál. Jsou tam početné skupinky nepřátel, doporučuji posílat do jejich středu rakety, tak je pozabíjíte nejrychleji. Až se dostanete do dolu jděte vlevo.

Level 15
Zničte prkna a seshora všechny postřílejte. Sjeďte dolů a pokračujte dál kaňonem. Budete muset vylézt nahoru a pak zase seskočit, až dojdete k zříceninám odstřelte snipera a chlápka s raketometem, zbytek zničte klasicky. Musíte se dostat až nahoru, kde je východ. Dojděte až ke stíhačce, ještě se objeví odstřelovač, tak ho zabijte a máte pokoj.

Level 16
Pod vodou je tunel doplavte k němu a pak plavte v něm. Vynoříte se v místnosti, jsou tam dva strážní, nechejte je ať si povídají- Až odejdou vytáhněte se nahoru a na panelu stiskněte tlačítko. Pak se vraťte do tunelu. Otevřela se vám nová cesta, plavte tedy jí. Musíte odbočit vpravo, kde se nadechněte a pak pokračujte dál.
Kuší odstraňte stráže a následně za pomoci háku přeskačte do tunelu. Vyslechněte rozhovor a jděte do větrací šachty.

Level 17
Proplavte až ke schůdkům, vylezte nahoru a po vzpomínce pokračujte dál. Vystřílejte tuto oblast, v budce u vchodu seberte dokumenty a jděte do dveří vedle strážní věže. Projděte na další prostranství postřílejte stráže a pokračujte dveřmi za rákosím. Dostanete se do další části tábora, opět všechny postřílejte a pokračujte dál. Nyní se ocitnete v centru tábora. Nikoho zde nesmíte zabít, propližte se do zadu a otvorem v plachtě stanu prolezte dovnitř, vzadu je další otvor, tím prolezte do vnitřní části stanu. Umístěte štěnici a vraťte se zpět za plachtu. Počkejte až si pokecají a až odejdou vraťte se ke stolu a seberte dokumenty. Nyní už jen položte bombu.

Level 18
Teď se budete muset vrátit na úplný začátek tábora. Po cestě je plno vojáků, tak je všechny pokoste. Až budete na začátku čeká vás souboj s XI. Až bude mrtví, seberte mu klíč a jděte do dveří.

Level 19
Jděte po schodech dolů, všechny pozabíjejte, ale pozor nemáte moc času. Až dojdete dolů, zabijte čtyři vojáky a proběhněte pod dveřmi. Vytáhněte se navijákem a prolezte větrací šachtou. Jděte dál do další místnosti. Utíkejte do dveří naproti a pak po schodech nahoru. Vyjděte do další místnosti, spusťte se dolů a dál jděte mezi bedny, kde je žebřík. Nahoře je další větrací šachta, vlezte do ní a pak se spusťte dolů. Dole všechny pozabíjejte a pokračujte k ponorce. Seskočte do vody a plavte k zadní části, kde vylezte nahoru a honem do poklopu.

Level 20
V této misi nesmíte spustit poplach. Jděte tedy dolů, otevřete dveře a kuší zabijte vojáka nalevo. Počkejte, až bude se voják nahoře nad vámi bude vracet a potichu jděte těsně pod ním. Rychle otevřete dveře a projděte do místnosti. Nyní počkejte až si voják promluví s mechanikem a pak projděte dál rychle přeběhněte na odbočku. Počkejte až bude se bude voják nad vámi vracet a jděte opět za pod ním. Odbočte vlevo a utíkejte dopředu. Zabijte mechanika a pokračujte rovno. Nahoře zabijte chlápka vpravo na lávce a pokračujte dál. Teď už je stačí ze zálohy postřílet. Až dojdete ke kapitánovi zastihne vás vzpomínka. Až bude pryč jděte k rádiu a kontaktujte Jonesovou. Pak jděte jedinými dveřmi, které jsou otevřené, až se dostanete do kajut pro posádku, na konci ní je kajuta kapitána jděte tam, nyní pouze odhrňte závěs nalevo.

Level 21
Teď se budete muset vrátit na konec ponorky, už nemusíte zabíjet potichu. Až se dostanete na konec slezte dolů a dostaňte se až do místnosti s torpédy, kde zabijte kapitána. Vezměte mu jeho klíč a vylezte po žebříku do dalšího patra. Najděte kajutu kapitána a seberte v ní klíč od torpédové komory. Vraťte se do místnosti s torpédy a otevřete poklop, do kterého vlezte.

Level 22
Kousek od vás je žebřík vylezte po něm nahoru. Postřílejte všechny okolo a dostaňte se až dozadu, kde vylezte nahoru až k tlačítku. Stiskněte ho, na střeše vpravo se objeví skupina vojáků, hezky je odpravte. Přeskočte na bednu a za pomoci háku se zhoupněte do velitelské místnosti vpravo. Zatáhněte za páku a znovu se zhoupněte, tentokrát však už do vody. Umístěte bombu k lodnímu šroubu a rychle utečte. Až bude po výbuchu plavte na druhou stranu ponorky, kde se ponořte a vplavte do tunelu.

Level 23
Dostaňte se přes bedny do skladiště. Všechny vojáky postřílejte a pak za pomocí háků, doskačte ke kontejneru. Až ho budete mít otevřou se vrata. Zabijte vojáky, kteří půjdou po vás. Jděte vraty ven, zamiřte k budově, ve které si vezměte těžký kulomet a zatáhněte za páku. Udělal se vám otvor, kterým projděte do hangáru. Postřílejte všechny vojáky a jděte do budky v rohu, je v ní klíč od dveří za bednami. Až budete venku čeká vás souboj s vrtulníkem, použijte raketomet, náboje jsou všude.

Level 24
Jděte dál, za chvíli se v chodbě objeví agentka, zabijte ji a odpad ukliďte do kumbálu. Jděte dál do místnosti vlevo a zabijte agenta uvnitř. Pokračujte dál dveřmi. Za chvíli vyjde agentka, hezky ji zabijte. Seberte klíč od pokoje 41 a jděte dveřmi dál. Na rohu odbočte vlevo a zabijte agenta. Jděte do pokoje 41 a zapněte si satelitní štěnici a vyslechněte rozhovor, ale pozor, jakmile ztratíte toho chlápka v zeleném s očí mise skončí neúspěchem. Až vás uvidí, spustí se poplach, utíkejte na chodbu a vběhněte do místnosti s kamerami, kde vypněte výtahy.
Jděte pomoct agentům FBI. Až tak učiníte vlezte do výtahové šachty a pak po žebříku nahoru. Jděte větrací šachtou a vlezte do místnosti. Prostřelte podlahu a zabijte Winslowa, seberte mu klíč a jděte otevřít dveře. Uvidíte zabití agenta FBI, teď už jen zabijte Willarda.

Level 25
Po levé straně je křoví, které zničte a projděte dírou. Cestou potkáte vojáky, všechny je zabijte a pokračujte dál. Vždy máte dost času zabít dva než začnou utíkat. Až se dostanete na nádvoří, rychle zabijte vojáky a pokračujte dál k jezírku. Zničte mříž, která je pod vodou a pokračujte pod vodou. Až se vynoříte nelezte hned nahoru jsou tam dva vojáci. Chvíli počkejte a pak je zabijte. Kousek od kašny je výklenek vylezte jim na skalní římsu. Jděte dál, shoupněte se na druhou stranu a zničte křoví. Kuší sejměte vojáka co chodí po nádvoří, pak počkejte až se vynoří voják na schodech, kterého taky sejměte kuší. Vezměte si pistoli s tlumičem a vyběhnete nahoru po schodech. Zabijte vojáky a do dveří vpravo. Vejděte do kaple a stiskněte tlačítko na levé straně. Poté jděte zezadu za oltář a střílejte do kříže tak dlouho, dokud vám neprorazí cestu.

Level 26
Počkejte až v místnosti domluví a pak tam vtrhněte. Zabijte dva chlápky a pokračujte dál. Vejděte do dveří vlevo zabijte stráž a jděte vpravo, kde v odbočte zabijte další stráž. Počkejte až domluví zakuklenci dole a poté jděte zabít stráž na druhé straně. Vejděte do dveří a zabijte dvě stráže. Tomu v zadu seberte klíč a jděte do dveří pod schody. Přejděte most a otevřete mříž, v místnosti seberte z šuplíku kartu a vraťte se k místu vašeho posledního střetu. Otevřete dveře za kuší zabijte chlápky dole. Jděte dolů, projděte malými dveřmi. V následující místnosti zamiřte k protější zdi, kde odsuňte cihly. Seberte co tam najdete a vraťte se do předešlé místnosti. Jděte ke kamenu a přiložte chybějící část. Nyní jen sejděte po právě otevřeném schodišti dolů.

Level 27
Odstraňte všechny co zde jsou a pokračujte dál. Za pomoci háku vylezte na římsu, kde zabijte stráž. Pokračujte dál až se ocitnete zase na římse. V zadu je další hák, díky kterému se dostanete na protější římsu. Jděte dál až narazíte na dveře, které jsou zamčené, šperhákem je otevřete a pokračujte dál. Budete muset odemknout ještě hodně dveří. Až se dostanete nahoru vyslechnete rozhovor, následně se spusťte dolů. Zabijte zakuklence a jděte do dveří vlevo. Vyběhněte až na balkón a odtud se, za pomoci háku zhoupněte na druhou stranu.

Level 28
Jděte pořád dál. Až přejedete poslední kladku začne přituhovat. Objeví se tam několik vrtulníků, sejměte jejich posádku a máte klik. Až budou pryč, přiletí pro vás vrtulník FBI.

Level 29
Jděte za Sheridenem, až zmizí za pancéřovými dveřmi, vraťte se zpět. Jděte do dveří vpravo, nyní už po vás půjdou, ale vy nesmíte nikoho zabít. Lahví sejměte vojáka u skřínek a koštětem vojáku u umyvadla. Otevřete dveře vzadu a dveře hned za nimi. Sejměte vojáka vevnitř a zmáčkněte červené tlačítko a seberte kartu. Jděte a otevřete si kartou dveře ven do sálu. Proběhněte pancéřovými dveřmi a počkejte až voják dole přejde. Pak utíkejte dolů a sejměte ho židlí. Všechny vojáky musíte poschovávat jinak je najdou. Pokračujte vlevo, kde sejměte dalšího vojáka. Až se dostanete k vojáku, který hlídkuje před strážnicí, musíte ho sejmout hned u vás, jinak vás uvidí voják ve strážnici. Až ho budete uklízet, vyjde ze zadu voják. Jděte do dveří po pravé straně, kde sejměte vojáka a následně i vojáka ve strážnici, kde stiskněte tlačítko a jděte k výtahům. Proběhněte ke dveřím na pravé straně. Počkejte až zajde voják do šaten a pal jděte za ním. Sejměte ho koštětem u skřínek. Teď jděte sejmout vojáka ve strážnici. Vezměte se další židli a jděte k vojákovi co chodí na rohu. Počkejte až se voják naproti němu otočí a pak ho sejměte a ukliďte. Seberte další židli a schovávaje se za skřínkami jděte sejmout vojáka na druhé straně. Všechny vojáky ukliďte a jděte chodbou dál. Sejměte vojáka u automatů a ukliďte ho na toalety. Počkejte až odejdou velitelé. Pak půjde na záchod voják tak ho rychle sejměte. Nyní jděte sejmout vojáka v místností. Jděte do dveří vlevo a zamiřte k žebříku.

Level 30
Odstraňte vojáka, který hlídkuje za dveřmi. Následně sejměte vojáka za rohem. Pokračujte dál a odbočte doleva, kde vyřiďte vojáka a poberte věci. Jděte do zasedačky, odkud na vás zaútočí vojáci. Hlavnímu seberte klíč a jděte zachránit prezidenta. Omdlí, tak ho vezměte na ramena. Jděte ven, kde vás čeká menší přestřelka. Odneste prezidenta k výtahům, kde ho položte a jděte pomoct vojákům. Až budou nepřátelé mrtví, otevře vám voják dveře.

Level 31
Dojděte do velké místnosti a pozabíjejte vojáky. Vyběhněte po schodech za chlápkem, ten se zabije. Jděte dovnitř a seberte karu, kterou otevřete místnost s rukojmími.

Level 32
Utíkejte k plošině, a spusťte ji. Až budete dost blízko, za pomoci háku se zhoupněte na druhou stranu. Utíkejte k dveřím, které se před vámi zavřou. Odbočte tedy vlevo a pokračujte do šaten. Rozstřelte plakáty naproti a prolezte do šachty. V místnosti jděte ke stolu s červeným tlačítkem, ale nemačkejte ho. Vyběhněte po schodech a odbočte vlevo, otevřete dveře a ustřelte zámek u mříže. Teď už jen zničte generátory. Až bude zastavena autodestrukce vraťte se zpět ke plošině. Slezte po žebříku dolů, čeká vás boj s chlápkem. Až ho zabijete vylezte nahoru.

Level 33
Promluvte si se všemi a jděte se podívat na ohňostroj. Nyní máte nový úkol, najít Sheridena. Jděte do dveří na levé straně lodi a následně po schodech dolů. Budete mít další vzpomínku. Po jejím skončení přijde číslo I.


Autor:Martin Šalamoun
Navštivte domovskou stránku autora.Počet zobrazení: 10
Přidáno dne: 19.10.2005