Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 Quake 2
Kompletní seznam tajných lokací
Ano, pravý čas nadešel. Všichni již druhý díl Quaka dohráli a fajnšmekři i polo-amatéři se k němu vracejí s úmyslem pokořit všechny tajné místnosti. Někteří budou úspěšní, většina se však dříve nebo později dostane do úzkých a bude potřebovat první pomoc. A ta se nachází právě zde, v seznamu všech tajných prostor všech unitů všech levelů dvojky Quaka. Jen se v tom prohrabte, najdete co potřebujete. Proč to nepřiznat, seznam byl vytvářen s velmi podstatnou spoluprací anglicky psaných strategií, především pak stránky na serveru Stomped a stránky NecroKillera. Jim patří dík za poskytnutí první pomoci mně, autorovi (či řekněme překladateli;) tohoto seznamu.

UNIT 1 - BASE UNIT
Level 1 - Outer Base - base1.bsp, 3 secrety
 1. V uzavřeném vodním prostoru, kam se dostanete buď úzkou průrvou či chodbou z venkovního prostoru se pod vodou v jednom z výklenků nachází první secret.
 2. Ten druhý najdete právě ve zmíněném venkovním prostoru, schovaný pod schody.
 3. Poslední se nachází v závěrečné místnosti. Na místo cesty po schodech k exitu se vydejte rovně dozadu a vystřelte do tlačítka na stropě uprostřed chodby. Přímo před vámi se otevře tajná místnost.
Level 2 - Instalation - base2.bsp, 2 secrety
 1. První secret se nachází opět ve vodě. Namísto vchodu k exitu se vydejte doleva do úzkého vchodu. Zde najdete ve zdi trhlinu, která po polaskání střelou (možno i z blasteru) pukne.
 2. Druhý tajný prostor je k dosažení až později, po aktivaci mostu. Jakmile se dostanete do závěrečné sekce a konečné místnosti, nechoďte k velkým dveřím ukončující vaší pouť tímto unitem, ale skočte do malých podzemních prostor. Zde je kromě řady nepřátel v jednom výklenku uschován secret.
Level 3 - Comm Center - base3.bsp, 2 secrety
 1. Krátce po vstupu do úrovni se dostanete do nádherně osvícené místnosti s "bazénkem". Uprostřed dna je díra, kterou se po rychlé akci (či s použitím rebreatheru) dostanete do tajného prostoru.
 2. Druhý secret je pouze formální, ihned z prvbního vedou dveře do tajné úrovně.
Secret Level 1 - Lost Station - train.bsp, 6 secretů
 1. Jakmile se dostanete do první "stanice", skočte do vody a tunelem se dostanete do prostor. zdeje také možné otevřít dveře, které byly dříve z druhé strany zamčeny.
 2. V prostoru u první stanice je dále postraný místnost plná krabic. Na pravé hromadě je secret a dostanete se k němu skokem z vrcholu levé hromady.
 3. Při cestě vehiklem do druhé stanice, případně zpět z druhé stanice pohlédněte dolů a spatříte nádrž vody. Skočte do ní a pomocí výtahu se dostanete zpět k druhé stanici.
 4. Z druhé stanice se vydejte do místnosti a nahoru p o rampě. Po chvíli, dáte-li se doprava spatříte stěnu, ze které po vás stříli tři paprsky blasteru. Na stěně je však rovněž tlačítko, které otevře vedlejší panel.
 5. Ve velké kruhové místnosti, kde se používá červený klíč je opět vodní jezírko. Ponořte se do vody a vystřelte do rýhy v jedné ze stěn středního pilíře.
 6. Na místo obvyklého způsobu sebrání červeného klíče, tedy vystařelení do buttonu a následného zvednutí schodů do potřebné výšky vystřelte do tlačítka a včas seskočte z rampy. Pod schody najdete příjemné překvapení.
UNIT 2 - WAREHOUSE UNIT
Level 1 - Ammo Depot - bunk1.bsp - 3 secrety
 1. Hned v první místnosti v levém rohu skočte na bednu a vystřelte vzhůru do stropu do tlačítka. Poblíž se otevře panel s Quad-Damage
 2. V místnosti, kde je potřeba vystřelit do tlačítka, aby se spustil buchar, otevřivší dveře a cestu dál se nachází ještě jeden button (kousek vedle tlačítka, do kterého je nutné vystřelit), který otevře dveře na podlaze odkud jste přišli.
 3. Na druhé straně mostu přes lávu se nachází třetí a poslední secret tohoto levelu. Jednudše na protější straně skočte pod most :-). Nic víc, nic míň.
Level 2 - Supply Station - ware1.bsp - 3 secrety
 1. Hned na startu skočte z plošiny dolů na zem a jděte do jenoho z konců (moc možností nemáte:-). Zde se nachází ve zdi panel, ketrý se přímo před vámi otevře a uvolní vám cestu do výtahové šachty s brněním.
 2. V jedné z prvních místnsotí je rozlehlé prostranství s pohybující se bednou. Zaměřte se na okamžik kdy vjíždí do otvoru ve zdi a opět vyjíždí a z bedny poblíž v okamžiku kdy ovor opouští do něj skočte.
 3. Po "vysvobození" vlaku navštívíte sklad plný na sebe poskládaných beden různých barev. Na jednom msítě jsouv šak poskládány béžové barvy s jednou šedou ve spod. Vystřelte do ní a objevíte nějakou tu energii.
Level 3 - Warehouse - ware2.bsp - 2 secrety
 1. V levelu se nachází místnost, kde tlačítkem sjedou kruhové schody. Sejděte z nich a za jednou skupinkou beden vystřelte do nenápadného tlačítka. V návaznosti na již odekrytých schodech se objeví další místnost.
 2. Téměř v poslední místnosti se nachází u proskledného skla, opět na stropě, tlačítko, které odhalí v bezprostřední blízkosti schody ke Quad-damage.
UNIT 3 - JAIL UNIT
Level 1 - Main Gate - jail1.bsp - 2 secrety
 1. V prvním venkovním prostoru skočte do vodya vlezte do rudě osvícené chodbičky ve zdi. Po sebrání několika bonusových předmětů vás výtah vyveze zpět ke startu
 2. Po zabití pár nepřátel a projití pár místnsotí se dostanete do řekněme centrálního prostoru, kde je po pravé straně vchod dolů po schodech. vy však zůstaňte kde jste a vyskočte po bednách a počítačích do výklenku ve zdi.
Level 2 - Detention Center - jail2.bsp - 2 secrety
 1. Na místě, kde je quad-damage uzavřený za laserovou ochranou se vydejte doprava po schodech nahoru. Nad schody se opět vyjímá tlačítko a stará známá finta - ihned pov ystřelení skočte ze schodů, ještě než se vysunou nahoru. Pod nimi vás čeká překvapení.
 2. Po zabití první větší potvory, naproti dveřím do security complexu se nachází další dveře, za nimiž se však neskrývá kromě mříží a tlačítka nic nového. Tlačítko však otevře dveře kousek vedle vás. Rychle se vraťte dveřmi a vejděte za rohem do dveří, tkeré jste otevřeli tlačítkem.
Level 3 - Security Complex - jail3.bsp - 1 secret
 1. Po startu se vydejte doleva a vedle chodby, která se chrání žlutými paprsky vystřelte do zdi. Je tm "tuším" granátomet :-).
Level 4 - Torture Chambers - jail4.bsp - 3 secrety
 1. Trochu divný secret, ale budiž. Hned po zabití první potvory přeskočte malý otvor v zemi do trávy a hup za roh doprava. Na konci se nachází hyperblaster a to je první secret. Já vám říkal, že je divný.
 2. V druhé cele, kterou potkáte se za vězněm nachází pošoupnutelná zeď s nesmrtelností na konec. Nevyplácejte jí, budete jí potřebovat.
 3. A hned zde - v lávovém jezírku, kde se před vámi vykoupe jeden z věznů díky nesmrtelnosti najdeet několik zajímavých předmětů, quad-damage nevyjímaje.
Level 5 - Guard House - jail5.bsp - 3 secrety
 1. Pár místností po startu, u prvních explozivních "sudů" je ve zdi prasklina. Shoot it!!
 2. Jen o kousek dále po schodech dolů se dostanete ven. Téměř hned před vámi je vypouklý panel, který stačí stisknout a plošina po vaší levé straně se sníží a odhalí adrenalin.
 3. Ve stejné venkovní místnsoti skočte dolů do vody (tam je mimochodem Megahealth) a vylezte na nižší plošinu. Vejděte do dveří po pravé straně a po chvíli dorazíte k poslednímu secretu tohoto unitu, neboť Lower Mines nemají žádný
Level 6 - Grid Control - security.bsp - žádný secret

UNIT 4 - MINE UNIT
Level 1 - Mine Entrance - mintro.bsp - 1 secret
 1. V druhém prostoru s lávou je u stropu blikající žárovka (zřejmě se loučí:-). Vystřelte do panelu pod ním a máte svého nejlepšího přítele.
Level 2 - Upper Mines - mine1.bsp - 2 secrety
 1. V útrobách úrovně, po stisknutí prvního tlačítka na zemi se po chvíli dostanete do velké otevřené místnosti s úzkým mostem přes hlubokou jámu s větrákem. Vykašlete se na můstek a dejte se po vaší pravé ruce. V temném rohu se po výstřelu zjeví první secret.
 2. Vraťte se ke zmíněnému mostu a přejděte před něj. Nalevo od tlačítka vypínajícího ventilaci je sloup, z něhož vyskakují jiskry. Vystřelte do něj a máte quad.
Level 3 - Borehole - mine2.bsp - 3 secrety
 1. V první velké místnosti s tuším prvními schody v úrovni je právě pod nimi za "popelnicemi" schované brnění a s ním i první secret.
 2. Ze stejné msítnsoti skočte dolů do jakési studny a do vody - kromě radosti z druhého secretu je zde adrenalin.
 3. Po aktivaci stroje dvěma tlačítky se na vás podle vrhnout monstra ze zálohy. Jedna "záloha", tedy úkryt odkud nepozorovaně vyběhly skrývá secret náchylný na výstřel.
Level 4 - Drilling Area - mine3.bsp - 2 secrety
 1. Po vstupu do úrovně (mělo by jít o vaše první seznámení se s tímto levelem, existuje totiž ještě jeden vstup - ten rpavý poznáte podle toho, že je zde třeba zničit dvě zařízení, aby se otevřel vstup do podzemí) a do podzemí je u první "zatáčky" trhlina ve zdi. Rozstřelte jí a nesmrtelnost je vaše.
 2. Ve finální místnosti, kde se nachází výtah do dalšího unitu je vlevo nahoře, na krabicích, předmět. Vyskákejte k němu s pomocí explozivních popelnic a beden.
Level 5 - Lower Mines - mine4.bsp - žádné secrety

UNIT 5 - FACTORY UNIT
Level 1 - Receiving Center - fact1.bsp - 4 secrety
 1. Až poměrně daleko v úrovni, kde se nachází tři malé výtahy jsou (po použití některého z nich) naproti každému z nich tři výklenky ve zdi. Prostřední z nich má jinou texturu - přistupte k němu a čeká vás první secret. Celkově však nic extra, jen brnění a nějaké ty rakety.
 2. Kosuek dále, po přejití mostu nad lávovým jezírkem se dostanete zpět na start úrovně, odstraníte však laserovou ochranu (napravo od dveří) do jedné z částí - zde je krátký most přes vodu. Skočte do vody, další secret již nemůžete minout.
 3. Dostaňte se zpět na most ze kterého jste skočilo dolů do vody. Přímo před vámi je vodopád, který v sobě skrývá tajný level Sudden Death. Skočte (nejsem si jist, že to jde i normálním skokem, rocket jump to jistí) a je váš.
 4. Až se sem vrátíte, v poslední místnsoti, těsně před vstupem do exitu se otočte. Jeden z červených výstupků schovává tlačítko. Vystřelte do něj a otevře se vám vstup do prostoru, které tyto výstupky obehnávají.
Level 2 - Processing Plant - fact2.bsp - 3 secrety
 1. Kousek po startu se dostanete ke dveřím, které nelze otevřít jinak než stisknutím dvou tlačítek poblíž nich. Zde je velmi originálně uschován další secret. Při vstupu do tohoto výklenku pohlédněte vzhůru, vystřelte do tlačítka a poblíž se otevře panel s adrenalinem.
 2. Hned za dveřmi, které se otevírají již zmíněními tlačítky se namísto obvyklé cesty doprava k nádherným mlínkům na maso se otočte vlevo. Pod vámi se nachází kyselina a přímo (!!!) pod vámi tajný level. Skočte do kyseliny a z ní do něj - je zde quad damage.
 3. Za chvíli se dostanete do místnosti s pojízdným pásem (hymbajs, jak se tomu přesně říká). Po stisknutí tlačítka, u výtahu, které jej zastaví se podívejte do místa odkud vyjíždí. Najdete poslední secret tohoto unitu.
Tajný level - Sudden Death - fact3.bsp - žádný secret

UNIT 6 - POWER UNIT
Level 1 - Power Plant - power1.bsp - 2 secrety
 1. Dáte-li se hned po vstupu dopředu a na rozcestí doleva, jedno ze spousty stropních světel bliká. Vystřelte do něj a hle - u vašich nohou se otevřela "zdravotní" lokace.
 2. Hned pod schody roszřílejte pár popelnic. Otevřou vám cestu k dalšímu secretu s několika monstry, ale hodnotným překvapením na konci.
Level 2 - The Reactor - power2.bsp - 1 secret
 1. V hlavní místnosti s třemi obrovskými čtverci na sobě, přesněji v její dolní části se postavte čelem ke dveřím naproti tomuto sloupu z oněch čtvercůa otočte se doprava. Jděte dopředu, otevřete dveře a vystřelte do nápadné textury před vámi. Je váš.
Level 3 - Cooling Facility - cool1.bsp - 3 secrety
 1. Po stisknutí tlačítka na počátku levelu se vám otevře cesta dolů k podzemnímu kanálu. dejte se dleva poproud. U první zatáčky začíná díky většímu spádu voda více unášet, všimněte si však žebříku nalevo. Dostaňte se k němu, skočte pod kanál a secret už neminete.
 2. Vraťte se do kanálu. Po chvíli vás vyplivne do velkého rezervoáru, ze kterého se dostanete výtahem nahoru. Pod vámi je však ještě jedna platforma, která skrývá megahealth. Však vy už si s jejím dosažením proadíte, není to vůbec těžké.
 3. V místnosti s turbínou, kterou spustíte pomocí kruhové páky je u krabic na stěně rýha. Vyskákejte po krabicích vzhůru a stiskněte tlačítko. Vrátíte-li se zpět, ve zdi je díra. A secret.
A bonus navíc - Dopefish je všude :-). Po zničení reaktoru v šestém unitu se na místo BigGunu vraťte do této úrovně. Zde je pak v jedné skulině pod vodou vchod do malého prostoru s trubkou, kterou můžete rozstřelit a spatřit v ní Dopefiske.

Level 4 - Toxic Waste Dump - waste1.bsp - 2 secrety
 1. Dříve či později se dostanete na most, kde je rovněž railgun. Pod mostem je ještě jeden most, ve kterém všem teče kyselina. Jděte po proudu, hned za rohem je secret. Použijte nesmrtelnost, ale jde to i bez ní, cítíte-li se.
 2. Po návratu na most se dejte za railgunem doleva a na konci je environment suit. Využijte jej a skočte do kyseliny. zde je průrva dolů, která vede k tajné místnosti s adrenalinem a hlavně nesmrtelností.
Level 5 - Pumping Station 1 - waste2.bsp - 3 secrety
 1. Hned po použití prvního výtahu se vydejte do vedlejší místnosti (bliká v ní jedno ze světel) a vystřelte do trhliny v trubce před vámi.
 2. Tento secret vás po chvíli dostane do otevřeného prostoru. Zde se nachází dvě stejné malé textury, připomínající mříž. vystřelte do nic, naproti dveřím pryč se otevře panel s quadem.
 3. Až se vrátíte do místnosti, kde byl úvodní secret, vystřelte do onoho bkikajícího světla. vedle vás se rozbije bedna a vykoukne na vás adrenaline.
Level 6 - Pumping Station 2 - waste3.bsp - 4 secrety
 1. Hned vedle dveří na modrý klíč je panel. Vystřelte do něj a secret je váš. Ve starších verzích je bug, díky němuž nedostanete informaci o nalezeném secretu, bacha na to!:-)
 2. Kousek dále najdete BFG. Vedle ní je koridor s kyselinou. Chcete-li najít všechny secrety, musíte se opět obětovat. To vše pouze po adrenaline.
 3. Od BFG dále, se po chvíli dostanete na most, před vámi jsou tuším první dveře od BFG. Na levé straně je opět ta podezřelá textura, která skýtá secret s mnohem příjemnější odměnou - nesmrtelností.
 4. Za dveřmi na modrý klíč je bazének s kyselinou (pokud jste již aktivovali pumpu, v opačném případě je na jeho dně poněkud rychle se točící větrák), v jehož polovině je quad-damage.
Level 7 - Big Gun - biggun.bsp - žádný secret

UNIT 7 - HANGAR UNIT
Level 1 - Outer Hangar - hangar1.bsp - 3 secrety
 1. Od startu se jdete zpět, seskočte prostorem pro výtah dolů. zde je ze trubkou schovaný adrenaline.
 2. Po mostu přes vodus e dostanete do další budovy, zde je hned na začátku točící se chodba. Na jejím konci vystřelte do zdi, dostanete se do druhého secretu, kde je také vstup do tajné úrovně.
 3. Vstup do teleportu je považován za třetí secret.
Level 2 - Research Lab - lab.bsp - 1 secret
 1. Po aktivaci průchozího mostku na něj vstupte a podívejte se na proužky napravo. Jeden z nich má trhlinu. Určitě víte co s ní.
A tajemný bonus navíc - V první úrovni jsou dvě okna na nichž uplěla krev. Po zabití všech potvor v úrovni se na skle objeví nápis "Kill Me". nyní můžete sklo rozstřílet a jít dovnitř. V další místnosti vás překvapí zpráva "A.H.D.S.S.I.B.H bjjc". Nikdo neví co to je, vy ano?

Level 3 - Inner Hangar - hangar2.bsp - 5 secretů
 1. Vstupte do dveří, po levé ruce je jisté zařízení, opět se známou trhlinou. Vystřelte a adrenaline je váš.
 2. O kousek dále, u první vody tohoto levelu jsou v rohu místnosti oskládány jakési skladovací bedny, opět s trhlinou, ukrývající quad.
 3. O další kus dál je již trochu rozlehlejší voda s pohybujícími se bednami. Po chvíli se dostanete k tlačítku, které vám zpřístupní výtahy. Skočte však raději do vody, přímo pod vámi se totiž otevřelo malé bludiště se zdravotním secretem (nějaké to brnění se vždycky hodí).
 4. A v dalším vodním jezírku, tentokrát kruhovém, u něhož jste zabili velkou létající potvoru je uprostřed pod vodou tajný průchod pro adrenaline.
 5. Až na samém konci úrovně, těsně před vstupem do výtahu je na zdi (ještě před ochraným "force fieldem") na zdi odlišná textura s brněním.
Level 4 - Launch Command - command.bsp - 2 secrety
 1. Hned na začátku úrovně jsou tři točící se kruhy. Vyskočíte-li k nim rocket-jumpem, najdete za nimi BFG. You Crazy Rocket-Jumpers!! :-)
 2. Na konci úrovně jsou na obou stranách skla. Jedno z nich má trhlinu. Vystřelte do něj a prozkoumejte vzniklé prostory.
Level 5 - Outlands - strike.bsp - žádný secret

Tajný level - Comm Satelite - space.bsp - 2 secrety
 1. Po otevření jedněch dveří spatříte dvě okna do vesmíru dokořán ;). Kousek od nich se podívejte dolů, od volného vesmíru vás dělí jen malé platfomy. Přeskákejte po nich za rok, dostanete adrenaline.
 2. Po zničení létající potvory se vraťte do hangáru kde to vše začalo. Zastavte se však ještě u dveří, které do něj vedou - přímo vedle nich je temná plaforma s dalším adrenalinem.
UNIT 8 - CITY UNIT
Level 1 - Outer Courts - city1.bsp - 5 secretů
 1. Po startu se dejte doprava dolů, v úzké, lávou prosvícené místnosti je trhlina s překvapením.
 2. Pak se vyšplhejte po úzkých cestičkách nahoru. V prostoru nad startem stiskněte tlačítko a vraťte se na start samotný. Zde se nyní objevila průrva k dalšímu secretu.
 3. Ony úzké cestičky, ještě za oním tlačítem ustí do dalšího secretu, který se však ne a ne otevřít, dokud neodhalíte podstatnou část samotného paláce. Na závěr úrovně se sem tedy vraťte.
 4. Hned vedle data spinneru v útrobách paláce je tlačítko. Stoupněte si na něj a za vámi stkiskněte další. Otevře malý most k čtvrtému secretu této úrovně.
 5. Na zpáteční cestě se v pravoúhlé zatáčce vynořte z vody, nad cestou zpět je malý výkledek z bonusovými předměty. Pokud je stále zahrazen ochraným paprskem, musíte jej nejprve vypnout (tlačítko v následující úrovni Lower Palace vypíná nejen ochranu poblíž něj, ale i právě tuto).
Level 2 - Lower Palace - city2.bsp - 6 secretů
 1. Jeden z mnoha vstupů do této úrovně (jako vždy hovořím o vstupu, který vyvstane při regulérním průchodu celé hry, nikoliv při napsání "map city2") začíná nepříjemným setkáním s mnoha příjemnými potvorami. Nalevo nad vchodem je nepříliš dobře zatarasená cesta do první secretu.
 2. U dalšího vstupu najdete ornament s halvou na zdi a quad-damage nahoře. Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi. Vystřelte do obou ornamentů na zdi (jeden přímo pod quadem, jeden na druhé straně ve stejné výšce), quad sjede a je váš.
 3. V pasti, kdy na vás za rohem ze zdi střílí několik blasterů je lehká pomoc. Na zdi poblíž je destička, do kterého je třeba vystřelit. Nevím co je na tomto zastavení blasterů tak tajného, ale počty jsou jasné.
 4. Hned za rohem, kousek od dveří na horní balkón je na zdi jakýsi plánek.Vystřelte do něj a uvidíte co se stane.
 5. V místnosti, kde deaktivujete zelené dveře se dotkněte stěny nalevo. Ta se vám odvděčí otevřením zdravotního secretu poblíž.
 6. Po otevření žlutých dveří v následující úrovni "Upper Palace" se vraťte na místo prvního secretu a opět vyšplhejte po všech žebřících. Nahoře na vás čeká spousta munice.
Level 3 - Upper Palace - city3.bsp - 7 secretů
 1. V horní části hned po startu deaktivujete dva ochranné paprsky: dejte se tím pravým a na stropě vystřelte do nápadného výstupku. Bingo ..
 2. Vra´tte se zpět a vydejte se naopak levým vstupem a použijte výtah.
 3. Pokud do úrovně vstoupíte dolním vstupem, druhý secret je téměř na dosah. Po schodech se dostaňte k zábradlí. Nedbejte a přeskočte jej, dole vám cestu zahradí žlutý ochranný paprsek. Kousek vedle se však na stropě nachází tajný buttonek (objeví se až poté, co se dotknete žluté ochrany). Když do něj vstřelíte, vypadne brnění.
 4. Po otevření žluté ochrany z předchozího secretu a postisknutí tlačítka se dostanete k podivné nažloutlé zdi. Vystřelte do zdi mezi žlutými cihlami a máte brnění.
 5. Ve stejné místnosti se nachází mlé kyselinové jezírko. Na jeho obrubníku je u protější strany malý výstupek, který je třeba stisknout. Nyní se do kyseliny ponořte (samozřejmě nejlépe s environment suitem) a po chvíli se dostanete do zatuchlé místnsoti s počítačem, fotkou Carmacka a jeho Ferrari na zdi, logem Dooma, či dokonce maketou Carmackovy hlavy (sloužící jako adrenaline).
 6. Dáte-li se v místnosti popisované u prvního secretu do pravých dveří, po chvíli dojdete k chodbě, kde ze zdi střílí několik blasterů. Podlaha však nekončí až u zdi, můžete z ní seskočit. Sice je dole láva, ale s jedním skokem se to dá přežít. Za quad to snad stojí, ne?
 7. V horní části levelu je těsně před modrou ochranou most, nad nímž neustále expluduje ornament na zdi. Dveře před modrou ocrahnou jsou uschovány v tmavém prostoru, v rohu u dveří seskočte o úroveň níže.
UNIT 9 - BOSS UNIT
Level 1 - Inner Chamber - boss1.bsp - žádný secret

Level 2 - Final Showdown - boss2.bsp - 1 secret
 1. Po zabití finální potvory se nevracejte zpět. Právě naopak, dostáváme se k tomu nejlepšímu. Stiskněte jedno z tlačítek na zemi - tíms e oteve vstup do podzemí na opačném konci. Dole se nachází spousta munice, ale především trhlina ve zdi, která vede ke galerii programátorů a designerů id Software. Na konci je ještě možné stiskem tlačítka a slezením jenoho žebříku spatřit užívající si monstrum. To už je však doopravdy vše :-).


Autor:Jan Modrák
Navštivte domovskou stránku autora.Počet zobrazení: 6
Přidáno dne: 25.09.2005