Další projekty ::   [ LogaOnline.cz ] ::   [ Market-hall.cz ] ::   [ Game-hall.cz ] ::
:: HLEDEJ ::
 
:: MENU ::
 
:: HRÁČSKÝ SLOVNÍK
 
:: REKLAMA ::

 
 
:: TOP-LIST ::

TOPlist 
 Army Men: Sarge's Heroes
Vysvětlivky :
 • M16 - základní zbraň(na nejlehčí úrovni jí máte nekonečno)
 • M60 - kulomet
 • Sniper Rifle - odstřelovaní puška
 • Flamethrower - plamenomet
 • Bazooka - bazuka
 • Granades - Granáty
 • Mortar - minomet
 • Binoculars - dalekohled
 • Minesweeper - minolovka
 • Mines - miny
 • First Aid Pack - lékárnička
 • Ammunition Pack - munice do M16


1) Attack - útok
Na začátku jděte tam kde bombami zabijí dva zelené vojáky. Jděte rovně je tam tank a chlápek za bednami. Zabte ho a pokračujte tam, kudy jel ten tank. Na konci je most - ten přejděte. Po promluvě s velitelem jděte dále po cestě. Na kraji cesty najdete minolovku. Přejděte minové pole. Jakmile ho přejdete tak pokračujte po cestě až k helikoptéře.

2) Blue Spy - modrý zvěd
Jděte po cestě a sbírejte a střílejte co uvidíte (pozor na tank). Ve městečku zničte tank na náměstí, které prohledejte a jděte dál po cestě. Na konci cesty vše zničte a jděte doleva (na mapě nahoru). Zničte tanky (druhý zkuste obejít). Pak jděte do brány (přiběhne Blue spy - NESMÍ BÝT ZABIT !).

3) Bathrom - koupelna
Hned na začátku vemte snajprovku a sejměte chlápka na druhé straně. Jděte dál a v rohu za mýdly zabte chlápka. Vemte bazuku, která je u krabice a sestřelte helikoptéru. Teď jděte pořád za nosem až ke zvědovi. Přijdou nepřátelské posily a vy se musíte dostat k bráně. Střílejte vojáky, ale dejte pozor  na zvěda.

4) Riff - Riff
Vezměte snajpr, ale dejte pozor na tank a vojáky. Rozbijte bednu, kde je kulomet vemte miny a položte je na cestu. Jděte po cestě a zabíjejte a berte různé zbraně. Vedle cesty je věž a kousek za ní jsou dvě železné bedny - tam, kde je ta menší, vylezte na útes a jděte po něm a skočte dolů - rozhovor. Rozbíjte barely u brány a zabte vojáky. Jděte na stranu od dvou beden - budou tam dva modré tanky. Zabte vojáky a jděte pořád po cestě, bude tam zelený voják (v takové ohradě). Teď rychle k tankům, nasedněte a střílejte vše. Jeďte na začátek (kdybyste tam dojeli a nic se nestalo, musíte jet zpět, protože do toho druhého vojáka někdo střílí - tak ho zničte a budete pokračovat).

5) Hower - Hoover
Jděte rovně až na planinu (zničí tam váš tank). V jednom rohu je minometčík - zabte ho a vezměte minomet. Hned vedle je cesta. Po té jděte rovně. Další plošina - je tam váš tank, do kterého nasedněte. Jeďte rovně, doprava, doleva. Vystupte z tanku a jděte tam, kde jsou ty železné tyče. Jděte kolem stanů a zabte všechny a jděte rovně až tam, kde je schovaný váš voják - rozhovor. Zabte vojáky a jděte nalevo od těch klád (minové pole). Musíte jít přesně za tím vojákem a střílet vojáky - nic těžkého. Dál si už určitě poradíte.

6) Garden -zahrada
Hned na začátku se vydejte nalevo a vylezte na květinu, ze které pak na zídku. Pak jděte na odbočku. Po odbočení jděte po zídce pořád rovně. Na konci skočte dolů a zahněte doleva - minolovka. Pak jděte doprava (minové pole), to přejděte a asi uprostřed zahněte doprava (na takový kopeček) - jsou tam mrkve. Na konci sestřelte tank a skočte dolů. Dole jděte rovně, pak doleva a rovně, projděte trávou a zase rovně. Je tam tank a na konci jsou čtyři kostky, na tu největší vylezte a pak skočte na zídku. Jděte doleva a rovně a na konci zničte tank a skočte dolů. Jděte na stranu, kde byl tank a projděte trávou za zeleným vojákem - rozhovor. S vojákem jděte k zídce, vylezte nahoru a jděte ke zdi a skočte dolů. Střílejte mravence a počkejte na vojáka a projděte s ním minové pole a jděte k bráně.

7) Snow-sníh
Jděte doprava a skočte dolů a jděte doleva a rovně U minového pole vezměte minolovku, která je u stanů nalevo. Pak pokračujte dále přes minové pole a pak přes most. Za mostem se schovejte za budku, zničte tank a jděte doprava a rovně. Pak zahněte doleva a rovně u budky zahněte doleva, doprava a rovně, pak doleva a rovně a doleva, doprava a bude tam taková bedna s červeným tlačítkem (= ovladač). Vyskočte na ni a jděte k tomu tlačítku - zmáčknout. Teď vyskočte na ty tři železné bedny.

8) Shrap-Shrap
Jděte rovně a na kopečku před vámi je zelený voják. Vylezte za ním - rozhovor. Sejděte dolů a rovně a kolem plotu, doprava. V plotu bude díra, do které vlezte a jděte k helikoptéře.

9) Fort plastro - pevnost plasto
Jděte rovně a u plotu doleva. Pod věží vezměte minolovku a jděte pořád kolem plotu až k ovladači - zmáčknout. Kousek se vraťte a u plotu vylezte na železné bedny a přeskočte na druhou stranu - rozhovor. Jděte  rovně, pak doprava a rovně, zase vylezte na bedny a přeskočte plot. Jděte rovně, doleva, rovně, doprava a je tu velká bedna. Skočte na ni a dolů, rovně a doprava - je tu plošina, vylezte po krabici na stranu a zničte helikoptéru a vybuchne zeď. Jděte rovně, doprava, doleva, rovně, doleva a doleva nebo doprava, to je jedno. Sestřelte helikoptéry a jděte do brány.

10) Scorch
Jděte doleva, rovně a zabijte vojáky a vybuchne kufřík. Pak jděte napravo od kuříku a tam to prohledejte a rozbijte bedny, co jsou na konci uličky. Teď se vraťe a jděte tam, kde byl kufřík - zničte tank a jděte do minového pole. Skoro na začátku je malá kostka, po které vylezte nahoru (když půjdete dál, tak si můžete nasbírat nějaké zbraně, ale vylézt můžete jen po té kostce). Až budete nahoře, tak jděte po římse (= jen po bílé). Pak skočte na kostky, které jsou skoro vzadu. Pak jděte doprava a zničte tanky. Vybuchne další kufřík. Jděte do díry po kufříku. Potom jděte doprava kolem misky pro psa za zeleným vojákem - rozhovor. Jděte za zeleným vojákem a zničte tank a zase jděte za zeleným vojákem.

11) Showdown - zúčtování
Jděte rovně u plotu doprava a doleva a narazíte na ovladač (už víte co dělat). Vylezte po bedně u plotu. Sestřelte helikoptéru a skočte dolů - rozhovor. Jděte doprava, doleva a rovně až uvidíte plot (přeskočte ho). Jděte rovně, doprava, doleva a rovně, doprava, doprava a rovně na plošině sestřelte helikoptéru nad vámi.Teď jděte doleva, doleva a zase doleva, rovně a doprava. Pak jděte do díry naproti brány. Obejděte dům před vámi Až ho obejdete, tak tam jsou vrata a nad nimi nápis. Jděte k nim blíž - rozhovor. Venku jsou roboti, které musíte zničit. Po zničení jděte rovně (na pláž). Na pláži bude voják, kterého jste zachraňovali v první misi. Jděte s ním do brány (v pevnosti).

12) Sanbox - krabice písku
Jděte rovně, pak doprava, doleva a rovně. Vyběhněte na kopeček a sestřelte tank, pak sejděte dolů a vezměte minolovku. Až ji vezmete, tak jděte na druhou stranu kopečku, než jste skočili pro minolovku. Je tam několik kostek. Pak jděte k minovému poli (ano, máte ho přejít). Pak jděte rovně a doleva (dejte pozor na tanky). V rohu je váš tank, do kterého nasedněte. Po nasednutí jeďte do rokliny, je tu planina a tak pokračujte rovně a pak doprava - je tam velká planina ale i roboti. Až je zničíte, jděte k raketě uprostřed planiny.

13) Kitchen-kuchyň
Jděte doprava a na konci skákejte po krabicích na druhou stranu a zase rovně. Střílejte vojáky na krabici, budou tam chodit pořád noví, ale nebojte, přestane je to bavit. Potom ta krabice vybuchne a budou tam roboti. Až je zničíte, tak jděte do díry po krabici. Zabijte vojáky a jděte za zeleným vojákem.

14) Living room A - obývací pokoj A
Jděte doprava a pak zase doprava a rovně a pak doprava a jděte kolem zdi - bude tam váš tank (nasedněte) a jeďte rovně. Zničte tank. Vystupte a jděte doprava a rovně, až dorazíte k malému vánočnímu stromku. Pak jděte vedle růžové zdi až k dárečkům, po kterých vyšplhejte nahoru. Nahoře zničte roboty a vojáky. Jděte na druhou stranu, než jste vylezli nahoru a skočte na dárek a z dárku skočte na druhou stranu a pak na ty dárky, co jsou přistaveny k té plošině, na které teď jste a pak dolů ke stromku. Dole to vyvražděte a jděte ke stromku.

15) Living room B - obývací pokoj B
Jděte rovně doleva a teď jděte pořád kolem zdi a sbírejte zbraně. Až příletí bomby, tak na vás půjde asi třicet vojáků (používejte bombardování). Až je skosíte, tak jděte kolem té drěvěné zdi. Až bude na dostřel ten robot, který je úplně na kraji, tak ho zestřelte a potom jděte pořád podle zdi až do rohu a z toho rohu odstřelujte ostatní roboty. Až je zničíte, tak jděte do brány.

Dohráli jste Army man : Sarges Heroes.

Autor:Karel NovákPočet zobrazení: 110
Přidáno dne: 07.11.2005